Hakkımızda

Gezi Treni

Gezi Treni Hakkında

15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ile Gezi Treni üretiminde, Türkiye’de lider üretici olmaya devam ediyoruz. Bir ürünün isim babası olacak  kadar ürüne hakim olan firmamız, Türkiye’de Gezi Treni tanımını ilk yapan firma olarak ürüne isim vermiş durumdadır.

 

ARAS GLOBAL olarak Gezi Trenlerimizi mevcut modellerle sınırlandırmadan talep ve ihtiyaçlarınıza uygun özel üretimler yapıyoruz. Ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına limanda,  merkezi Avrupa Ülkelerine ise alıcı ülke gümrük hizmeti dahil olarak alıcı adresinde  (DDU veya DDP) teslim ediyoruz .

Aras Global Ltd.

Gezitreni.com bir Aras Global Ltd. Şti Yatırımıdır.

Aras Global Ltd. Şti.

Hakkımızda

Lunapark ekipmanları üretimi ve ticareti yapan Aras Global Dış Ticaret Ltd.Şti. 2005 yınından günümüze, karting araçları, akülü go-kart, akülü çocuk araçları ve lastik tekerlekli gezi treni imalatı ile hizmet vermektedir. Her gün gelişen vizyonu yanında , ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırmak gibi öncelikli hedefleri olan firmamız istanbul Ümraniye ve Çayırova -Kocaeli olmak üzere iki adreste üretime devam etmektedir. İstanbul Lunapark ve Aras Karting gibi markaların da sahibi olan kuruluşumuz, gelişen teknolojiyi kullanarak değişen ihtiyaçları karşılamayı hizmet hedeflerinin başına koymaktadır. Üretim aşamasından başlayarak sağladığımız iş güvenliği önlemlerini aynı prensip ile son ürün kullanıcısının güvenliğini sağlama noktasına kadar sürdürerek tüm imalatlarımız maksimum güvenlik prensibimize uygun olarak devam ettirmekteyiz. Alanımızdaki teknolojik gelişmeleri takip etmenin yanı sıra müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ile her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve sektöre yön veren lider marka olmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Niteliklerimiz

En iyisini sunmak için 15 yılı aşkın süredir durmadan çalışıyoruz

Türkiye’de gezi treni sektöründe lider konumda olmamızın sebepleri arasında projelerimizin başarı ile sonuçlandırılması ilk sıradadır 

15 yıldan fazladır hayata geçirdiğimiz projelerde sıfır hata ve kaza oranı ile çalışıyoruz

Siz değerli müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede bitmiş ürün teslimi yapıyoruz

Sektöründe lider firmamız alanında ki en iyi proje maliyetleri ile hizmet sunmaktadır.

Uygulamasını yaptığımız onlarca proje ile edindiğimiz tecrübeler eşliğinde projelerinizde danışmanlık sağlıyoruz

Yurtiçi yurtdışı farketmeksizin tüm bölgelerde proje analizi üretim ve uygulama faaliyetleri gerçekleştiriyoruz