Modeller

Turistik Raysız Gezi Trenleri

Gezi Treni, kullanılacak alanın eğimi, zemin yüzeyi, yol genişlikleri, dönüş açıları, taşıma kapasitesi ve vagon sayıları göz önünde bulundurularak seçilmelidir.

Trenlerimiz, kullanımlarını daha verimli hale getirecek aksesuar ve ilave ekipmanlarla zenginleştirilebilir. Bu ekipmanların başında ;

– GPS destekli anons sistemi,

– Engelli rampası,

– Lokomotif içinde klima,

– Açık kapalı vagon seçeneği,

–Branda ile kapatılabilir vagon sistemi,

– Vagon veya lokomotif için tema uygulaması (hayvanat bahçesi veya eskitme temalı vb.)

– TFT için dizel, benzin (LPG) ve elektrikli olmak üzere üç motor seçeneği

Teklif Alın!

Projeleriniz için bize ulaşın .

  Mini Gezi Treni

  Mini Gezi Treni güzergahı dar sokaklardan oluşan tarihi ve turistik alanlar, mesire yerleri, sahil şeritleri, tatil köyleri, oteller, tema parklar, toplu konut alanları, alışveriş merkezlerin de gezi ve taşıma amacı ile kullanılabilmektedir.

  İncele

  Midi Gezi Treni

  Midi Gezi Treni tarihi ve turistik alanlar, dar sokaklar, mesire yerleri, sahil şeritleri, tail köyleri, oteller, tema parklar, toplu konut alanları, alışveriş merkezlerin de gezi ve taşıma amacı ile kullanılabilmektedir.

  İncele

  Maxi Gezi Treni

  Maxi Gezi Treni güzergahı inişli ve çıkşlı olan tarihi ve turistik alanlar, mesire yerleri, sahil şeritleri, tail köyleri, oteller, tema parklar, toplu konut alanları, alışveriş merkezlerin de gezi ve taşıma amacı ile kullanılabilmektedir.

  İncele

  Nostaljik Tramvay

  Nostaljik Tramway Tarihi İhtişamı ve Modern Konforu Buluşturan Eşsiz Bir Gezi Deneyimi

  Taksim Meydanı’nın unutulmaz nostaljik tramvayıyla ilham alan Nostaljik Tramway, seyahat tutkunları ve tarih meraklıları için hayal edilebilecek en keyifli yolculuklardan birini sunuyor.

  İncele

  Get a Quote!

  For detailed information and free consultation

  • +90 212 540 6400