Alışveriş Merkezi Gezi Treni

Alışveriş merkezlerinde iç bölümleri rahatça dolaşmak için gezi treni kullanımı yapılmaktadır. Hem iç hem de dış bölümlerde uygulamalar yapılabilir.

AVM Gezi Treni Kaç Vagonlu Olur?

Kurumsal alanlarda gezi treni kullanmak için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Bir avm için hazırlanan gezi treni, büyüklük açısından kendi firma beklentinize göre şekillenecektir. Alışveriş merkezlerinde genellikle devamlı akış halinde bir ziyaretçi vardır. Her şeyi içerisinde barındırdığı için talep gören bir alandır. Eğlence de vaat eder, yemek gibi alanlar da burada bulunur. Fakat içerisi çok geniş olan ve yürüme mesafesinde yorucu olabilecek zeminlerde gezi treni kullanımı talep edilebilir. Bu trenin iç kısımda olması mümkünken genellikle dış bölümde daha fazla tercih edilmesi durumu vardır. Bu alanlarda gezi treni vagon sayısı için belli bir standart yoktur fakat ortalama günlük ziyaretçi sayısını söylediğiniz zaman size önerilerde bulunabiliriz.

 Kapatılabilir Vagon Sistemi

Dışarıdaki alanda ulaşımı sağlayan gezi trenlerinde açılır kapanır sistem olması önemlidir. Brandalı ya da kendi malzemesi gereği bu özellik sayesinde daha konforlu bir ziyaret gerçekleşebilir. Gezi treni kullanılacak olan alanda özellik ve donanım ayrıntılarını iyi düşünmek gerekir.  Bunun nedeni söz konusu trenin aslında kurumsal açıdan bir temsil özelliğinin de olmasıdır. Bir mekanın ticari amacı olduğu düşünülürse, müşterilere en iyi izlenimi vermek için ulaşım temel nitelikleri barındırır. Doğrudan araçla temas halinde olan ve bu aracın konforu yanında etraftan da memnun kalan müşteriler etkilenme bakımından artı sunar.

Vagon sisteminin kapatılabilir olması, araç devam ederken kişileri daha güvende hissettirir. Örneğin yağmurlu bir havada gezi treni gezdiği esnada etrafa su sıçrayabilir. Kapalı vagonlar işlevsel açıdan da avantaj anlamına gelir.

Büyük Toplu Konutlarda Gezi Treni

Gezi treni kullanımı için belli bir standart düşünülürse, geniş ve tek tip binaların olduğu büyük toplu konut alanları da akla gelebilir. İçerisinde park alanları olan, gezilecek mekanları olan büyük sitelerden oluşan alanlarda, konforu artırmak isteyen site yöneticileri ya da ev sahipleri gezi treninden faydalanabilmektedir. Gezi treni almak için belirli bir alanda ulaşımı kolaylaştırmak temel alınmalıdır. Ayrıca etrafı izleyerek gezmek de keyfi artıran bir etkendir.

Seçeceğiniz gezi treni türü, yol yapısı, kullanacak kişilerin toplamı ve genel beklentilere göre değişebilmektedir. Bu gezi treninde tasarım ve işlevsel özellik bakımından eklemeler yaparak bize iletebilirsiniz. Firmamızda tasarım açısından esneklik sağlanmaktadır. Farklı alanlarda kullanmak üzere fikir edinebilir ve bilgi de alabilirsiniz. Araştırma sürecinizde sizlere kapsamlı olarak bilgiler veriyoruz.

Desen Açısından İşlemler

Desen açısından eskitme gibi seçenekleri bulabilirsiniz. Gezi treni deseni için bazı özel mekanlarda eskitme görüntü istenebilir. Bunun talebi size göre değişecektir.  İstediğiniz bir temayı tarafımıza ileterek deseni belirleyebilirsiniz. Hangi alanda kullanılacaksa uyumlu bir görüntü elde etmek istenecektir.