Gezi Treni Özel Tasarım

Özel tasarım gezi treni satın almak için firmamıza başvuru yapabilir ve beklentilerinize göre çözüm elde edebilirsiniz.

Turistik Alanlar İçin Gezi Treni

Turizme yönelik oluşturulan tesislerde iç bölümleri dolaşmak için gezi treni aracına ihtiyacınız olabilir. Bir arazi üzerinde konumlandırılan otel gibi alanda çok sayıda küçük ek yapı yer alacaktır. Eğlence alanları, yeme içme bölümü, havuz ve konser alanları gibi bölümlere ulaşımı kolaylaştıran araç sayesinde ziyaretçilerin memnuniyeti artırılabilir.

İç mekanda gezi treni ile ulaşım birçok artı sağlar.  Restoranda yemeklerini yiyen ve akşam civarda dolaşarak eğlenceli faaliyetlere katılmak isteyen kişiler gezi trenine binerek hızlı bir şekilde gitmek istediği alana ulaşacaktır. Birçok kişiyi aynı anda taşıma imkanı olan gezi treni bir işletmeye özel olarak tasarlanacağı için beklentileri bu anlamda karşılayacaktır.

Kurumsal İzlenim Açısından Gezi Treni

Reklam ve kurumsal izlenim açısından gezi treni iç mekana geniş kapsamlı bir katkı da sağlar. Hangi mekan içerisinde ulaşım sağlanırsa sağlansın, reklam değeri olan bir araçtır. Bu araç üzerine kendi firmanıza özel taleplerinizi yerleştirebilir ve etki alanını kurumsal marka değerini daha da artırabilirsiniz. Müşterileriniz ya da mekanı ziyaret eden diğer kişiler, gezi esnasında memnuniyetleri artan bir temasta bulunacaktır. Hem civarda olan biteni görmek hem de aracı doğrudan kullanmak önem kazanır. Araçlar gibi doğrudan kullanıma imkan veren mekanizmalar, kurumsal marka değerine artı katan işlemlerdir.

 Gezi Treni Ve Kullanılacak Olan Mekan

Bir gezi treni seçerken kullanılacak zemin önemli bir kriterdir. Çünkü zeminde pürüzsüz şekilde yol almak için aracın buna uygun şekilde tasarlanması gerekmektedir. Yol genişliği her mekanda aynı olmadığı için dönüş açıları gibi çok sayıda ayrıntıyla beraber değerlendirme gerekmektedir. Gezi aracının yol aldığı alanda vagon sayıları ve eğim de önemlidir. Kalabalık ziyaretçileri tek seferde taşımak için beklentileri karşılaması önemlidir. Taşınacak kişi sayısına göre vagon eklenebilir iç tasarım ayarlanabilir.

Engelli Rampası Olan Gezi Treni 

Bir gezi treninde olması gereken en önemli ayrıntılardan biri engelli rampasının bulunmasıdır. Taşıma araçlarının genelindeki mantıkla aynı şekilde tekerlekli sandalyelerin kolayca araca çıkmasını sağlamak önemlidir. Ayrıca lokomotif içi klima, anons gibi ayrıntılara da önem vermek gerekir. Vagonların açık kapalı olması ve eklenmek istenen diğer özellikler tasarım esnasında belirlenebilmektedir. Firmamıza belirlediğiniz özellikleri iletmeniz ve yeni bir ürün oluşturmanız şartlar dahilide mümkündür.

 Gezi Treni Fiyatları

Firmamıza fikir edinmek ve somut bir sonuç almak üzere gezi treni fiyatları konusunda başvuru yapabilirsiniz. Öncelikle sizden gelen talepler doğrultusunda tasarım ve uygulama taslağı çıkarılır ve bunun akabinde fiyat belirlenir. Geniş araçların ve ek özelliği çok olan gezi trenlerinin fiyatları artacaktır.  Uzun vadede memnuniyet veren kullanım için firmamızı değerlendirebilirsiniz. İmalat esnekliği sunuyoruz ve beklentilerinizi karşılıyoruz.