Mekanlarda Shuttle Yolcu Taşıma Üreticisi

Ziyaretçi alan mekanlarda taşıma aracı olarak gezi treni kullanımı yaygın şekilde tercih ediliyor. Talep ettiğiniz araç için firmamıza ulaşabilir ve avantaj sağlayabilirsiniz.

Tarihi Mekanlarda Shuttle Yolcu Taşıma Aracı

Büyük ve özel olarak tarihin bir bölümünü yansıtmak üzere hazırlanan alanlarda, ziyaretçilerin iç tesisteki ulaşımını sağlamak için gezi treni kullanımı pratik bir çözüm sağlamaktadır. Aracın kullanım amacı ulaşımı kolay bir hale getirmek ve gezilecek alanları hızlı şekilde görülür hale getirmektir. Zaman tasarrufu sağlamak isteyenler için araç kullanımı ideal olur. Bu araçları temin etmek isteyen organizasyon sahipleri ise firmamıza başvuru yaparak gezi treni sahibi olabilir. Kendi belirlediğiniz kriterler ve tarafımızdan sunulan önerilerle beraber güzel bir sonuç almanızı hedefliyoruz. Temel amaç kolay ulaşım olduğu için gezi treni özellikleri konusunu görsel açıdan da destekleyen özelliklerle hizmet veriyoruz.

Anons Sistemli Shuttle Yolcu Taşıma Aracı

Anons sistemi olan gezi treni, işlevsel açıdan birçok faydayı da beraberinde getirecektir. Mekan içerisinde hangi yerde ne olduğunu ifade eden anons sistemi, mekan ihtiyaçlarına göre çeşitlenebilir. Örneğin yer tanıtıcı amaç dışında bazı konular hakkında bilgi vermek üzere de bu anons sistemi kullanılabilir. Fakat yaygın kullanım daha çok yer belirtmeye yöneliktir. Geniş bir alanda gezi treni ile yolculuk eden kişiler nereye geldiklerini anons sistemi sayesinde öğrenme fırsatı tanırlar. Bu yer tanımlamalarının ayarlaması ile alakalı firmamız satın alma sürecinde gereken bilgileri size aktaracaktır.

Gps destekli anons sistemi gelişmiş teknoloji ürünü olarak gezi treni ulaşım aracı içerisinde yer alacaktır. Yankıyı engelleyen özel bir yazılımla bu sistem araç içerisine yerleştirilir. Anons sistemi aynı zamanda harita ile de bağlantı sağlar. Hangi alan içerisinde hangi noktalar varsa harita ile paralel şekilde anons sağlanır. Birbiriyle bağlantı kurmasını sağlayan özel ağ donanımı araç teknolojisinin kendisinde bulunmaktadır.

Shuttle Yolcu Taşıma Aracı Ne Kadar Büyük?

Gezi treni büyüklüğü, müşterilerimizin taleplerine göre değişmektedir. Bir yerdeki ziyaretçi ve dolayısıyla taşınacak kişi ne kadar çoksa, gezi treni büyüklüğü de o derece büyük olacaktır. İşleri kolaylaştırmak için yapılan gezi treni, kısa mesafe yolcularının güzel zaman geçirmesi ve konforlu bir şekilde etrafı izleyerek dolaşmasını hedefler. Sıkışık bir şekilde gezmeyi kimse istemeyecektir. Bu nedenle ortalama yolcu sayısından biraz daha fazla şekilde bir ayarlama yapabilirsiniz. Olası artış dönemlerinde bu şekilde mağdur etmeden işlemler yürümüş olur.

Dileyen müşterilerimiz, Shuttle Yolcu Taşıma Aracı satın alma esnasında ilave özellikler ekleme şansına sahiptir. Bu özellikler sayesinde ekstra tanıtım faydası sağlanabilir. Bir gezi treni aynı zamanda tanıtım sembolü özelliği de taşımaktadır. Yapacağınız her artı donanım katkısı kurumsal açıdan avantaj anlamına gelir. Çünkü ziyaretçilerin doğrudan temas halinde olacağı bir araç söz konusudur. Gezi treni içerisindeki etkileyicilik kapasitesi ne kadar çoksa memnuniyet de bu derece artar.