Temalı Gezi Treni

Gezi treninin temalı olması desen özellikleri ve bazı ek özelliklerle alakalı olabilir. Firmamıza yapılan başvurularda gezi treni almak üzere planlar gerçekleştirilir.

Gezi Treni Temasını Belirleme

Bir gezi treninin nasıl olacağı nerede kullanılacağı ile yakından alakalıdır. Örneğin bir alışveriş merkezi dış alanında kullanılacak olan vagonlarla otel, tatil köyü gibi alanlarda kullanılan farklı görünümde olabilir.  Bu kullanılan zeminin özellikleri daha da geniş kapsamda düşünülebilir.  Tatil köyü ve otel gibi alanlarda görsel açıdan daha özel bir tasarım beklentisine girebilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde vs. daha günlük kullanıma uygun bir tasarım oluşturulabilir. Fakat tercih meselesi olarak bir alışveriş merkezinde kullanılacak olan gezi treninin özelliği daha farklı da olabilir. Firmaların bu araç için harcayacakları maliyetle alakalı bir durum vardır. Gezi treni ulaşım amacıyla ve görsel zevk beklentisiyle yapılabilir.

Gezi Trenleri Neye Göre Yapılır?

Gezi trenlerinin kurumsal marka değeri vardır ve bunu destekleyen özellikte araç vagon ve lokomotif uygulamaları hayata geçirilmektedir. Bir gezi treni oluşturulurken zemin, yol özellikleri başta önemsenmelidir. Genişlik ne kadarsa ve yüzeyde ekstra durumlar varsa dikkat edilmelidir. Yol dönüş alanlarında açı genişliği, ne kadar kişilik taşıma aracı istendiğine önem verilmelidir. Örneğin eğimli alanlarda rampalı yerlere uygun araç tasarımı uygulanır.

Bir gezi treni aracı içerisinde engelli rampası olmalıdır. Çünkü tekerlekli sandalyenin yukarı çıkacağı bir zemin genel taşıt özelliklerinden biridir ve atlanmaması gereken özelliktir. Ayrıca anons sistemi olması da ayrıca önemli bir konudur. Harita ile eşleşen anons sistemi sayesinde hangi alanda ne olduğu konusunda yabancılık çekilmesi engellenmiş olur.

Lokomotif içerisinde klima olması, sıcak havaların baskın olduğu zamanlarda önem taşır. Konforu artıran bu işlem sayesinde araçtaki kişilerin memnuniyeti artacaktır. Yine açık kapalı vagon sistemi de güvende yolculuk bakımından önemli bir detaydır. Lokomotif ve vagonlardaki görsel ayrıntıları da mekana uygun şekilde temalı, eskitme gibi özelliklerle seçebilirsiniz.

Gezi Treni Yakıt Özellikleri Neler?

Gezi trenlerinde benzin, elektrik ve dizel özellikli yakıt kullanımı yapılabilmektedir. 3 motor seçeneğinin olması nedeniyle avantajlı bir seçim yapabilirsiniz.    Hangi yakıt türünde ne gibi ayrıntılar olduğu konusunda firmamızdan daha fazla bilgi de alabilirsiniz. Maliyet hesaplamalarında bu önemli olabilir.

 

Gezi Treni Üretimi Ve Satışı

Bir gezi treninin üretimi ve satışı aşamalarına girmeden önce sizlerden gelen planlama ve talep ayrıntılarına dikkat edilmektedir. Gezi treni almak için kullanacak kişilerin sayısını bilmek önemlidir. Çünkü vagon sayısı, genişliği kullanımdan alınan memnuniyeti de belirleyecektir. Planlamalar yapıldığı zaman uygulamalara geçilir. Uygulamalarda en kritik konulardan biri görsel özelliklerdir. İç tasarımda kullanılan malzemeler yüksek kalitede size sunulmaktadır. Hem işleyişte hem de ana malzemelerde sektör anlamında farklı bir düzeyde hizmetler veriyoruz. Uzun vadede en iyi sonucu almak üzere başvuru yapabilirsiniz.